Оформити кредити онлайн на карту 24/7


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Жодна людина не застрахована від потрапляння у складну життєву ситуацію, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх немає звідкіля. Друзі, родичі та інші близькі люди зараз не дуже допомагають – на жаль, реалії теперішнього часу не дозволяють особливо роздавати гроші усім, хто потребує матеріальної допомоги. Звертатися у звичайний банк з метою отримання кредиту – річ, звісно ж, непогана, але зазвичай банк розглядає кожну подану заявку по декілька днів, або навіть тиждень. Чекати стільки часу можливості немає, тому звернення в один з багатьох українських банків не можна вважати варіантом вирішення виниклого питання. 

Кредити, що видаються у режимі онлайн на карту

Ситуація суттєво ускладняється у тому випадку, якщо у позичальника зіпсована кредитна історія. За цієї умови жодна з великих фінансових установ не стане з ним співробітничати. А як знадобилися гроші у святковий чи вихідний день, або навіть у нічний час (різні ж бувають у житті обставини та ситуації)? В кого тоді прохати допомоги?

Є лише один вихід – оформити кредит онлайн на картку. Зверніть увагу на те, що запропонований банківський продукт – це не звичайна кредитна картка, а саме кредит, який перераховується на власну кредитку клієнта. Інакше кажучи, мікрофінансові організації (скорочено – МФО) стали видавати гроші «до зарплати» не лише в своїх офісах, але й по інтернету. Цікаво, що з кожним днем замовити онлайн кредит на картку бажає все більша кількість людей, а ось звичайні кредити вже поступово відходять на задній план. І таку тенденцію можна легко пояснити, бо отримати «кредитонлайн» є найбільш зручним варіантом грошового питання. Щодо переваг цього фінансового продукту читайте далі.

Які переваги мають он-лайнові кредити?

Спираючись на коментарі, залишені задовільненими обслуговуванням позичальниками, онлайн-кредитування має чимало плюсів порівняно з отриманням мікрозайму в офісі МФО. У першу чергу слід зазначити наступні переваги:

 1. Своєчасність. Коли у людини виникає екстрена потреба у грошах, їй немає часу знайомитись з великою кількістю пропозицій, відвідувати безліч різних веб-ресурсів та відправляти десятки заявок, з яких жодна може бути не ухвалена. Проте звернувшись по фінансову допомогу в МФО, позичальник може бути на 90% впевненим у тому, що він отримає необхідну йому суму, причому на проведення всієї операції піде не більш 15-20 хвилин. Тобто стає зрозумілим, що головна перевага онлайн-кредиту – це можливість отримати гроші саме у той момент, коли вони потрібні, а не через тиждень.
 2. Доступність. Навіть якщо у вас спаплюжена кредитна історія, немає офіційного працевлаштування та «білого» доходу – все одно кредити онлайн на карту оформляти ви можете. Достатньо буде надати лише паспорт громадянина України, ІПН та ввести код, який буде надіслано на ваш номер телефону. Все, більш нічого не треба. Проте деякі з мікрофінансових організацій встановлюють нижню межу віку – 21 рік, а не 18, а верхню – 75 років. Проте таких компаній дуже мало, і як правило, вони видають займи у більш великих розмірах.
 3. Простота оформлення. Вам не знадобиться збирати масу паперів, документів, обходити різноманітні бюрократичні контори та в якийсь інший спосіб намагатися підтвердити свою кредитоспроможність. Та що там - взяти кредит онлайн на карточку можна навіть не виходячи з дому! За декілька кліків комп’ютерною мишею ви зможете вирішити своє фінансове питання! Погодьтеся, яка краса – не треба навіть відвідувати офіс МФО. Все біля, все поруч.

Треба звернути увагу ще на одну особливість роботи з МФО – деякі з цих компаній пропонують оформлювати кредити онлайн під 0%! І це не спроба ввести в оману – дійсно мікрокредитні організації, які, до речі, ніколи не славилися низькими відсотковими ставками, видають гроші під 0%, причому не вимагаючи залог та не висуваючи якихось інших кабальних вимог до позичальника. Але є деякі обмеження щодо цього варіанту співробітництва: отримати терміновий кредит на карту під 0% можна лише на строк в 10-15 днів, та при цьому тіло кредиту зазвичай не має перевищувати 1,5-2 тисяч гривень. І ще одне: скористатися такою пропозицією може тільки новий клієнт, який отримує кредит саме в цієї МФО уперше. Але навіть дивлячись на все це, погодьтесь, ці умови кредитування є надзвичайно вигідними!

Як можна отримати кредит у режимі онлайн?

Все дуже просто – вирішити своє фінансове питання таким чином можна за 15-20 хвилин. Задля цього достатньо буде чітко слідкувати наведеному нижче алгоритму:

 1. Обрати мікрофінансову організацію, умови кредитування якої здаються вам найбільш привабливими. Це дуже легко зробити за допомогою нашого онлайн-сервісу – у фільтрі пропозицій ви вказуєте критерії, за якими має бути здійснений вибір пропозицій та компаній. Потім підтверджуєте свій намір кліком по клавіші Ентер. Все, через декілька секунд система видає варіанти, які відповідають встановленим критеріям. 
 2. Відправляєте заявки на отримання займи до обраних МФО. Зверніть увагу на те, що сама по собі відправка заявки ще ні до чого не зобов’язує користувача (навіть у тому випадку, якщо її буде схвалено). Саме схвалення заявки вказує лише на те, що кредитор не проти надати гроші позичальнику, але це ще не підписання договору. 
 3. Перехід на сайт МФО, у якій ви плануєте кредитуватися. Ви реєструєте свій власний акаунт, вносите усю необхідну інформацію, переписуєте дані з документів, якщо необхідно – відправляєте скан-копії, та «прив’язуєте» кредитну картку, вказавши її номер та код, написаний з оборотної сторони. 
 4. Підписання електронного кредитного договору – тисніть на кнопку «отримати кошти» та підтверджуєте свої наміри введенням паролю з СМС-повідомлення. Все, залишається лише дочекатися зарахування коштів на картку.  У більшості випадків, на це знадобиться не більше 3-5 хвилин (якщо замовляєте онлайн кредит на картку). Транзакція з переведення коштів на електронний гаманець триває довше, на банківський рахунок – тим паче.

Тобто, питання щодо того, як взяти кредит у режимі онлайн зовсім неважке – наявність ПК, інтернету та необхідних документів дозволяє вирішувати всі ці питання дуже швидко. 

Правове врегулювання питань

Зараз можна почути багато думок щодо «брудних схем», які застосовують мікрофінансові організації при наданні мікрокредитів у режимі онлайн, але ж відповідає уся ця інформація дійсності? Насправді, усі звинувачення, що лунають у бік МФО (що стосуються, переважно, «порушення законодавства»), чистої води брехня. Так, мікрокредитні організації встановлюють трохи вищій відсоток за користування кредитними грошима, але це все не суперечить вимогам закону України! В умовах кредитного договору чітко вказані всі ці моменти – людина бачить, що вона підписує та на що погоджується. Немає ніяких «підводних каменів» та прихованих відсотків. Все чесно, зрозуміло та прозоро. Мікрофінансові організації здійснюють свою діяльність виключно в рамках закону України та мають ліцензію Нацбанку. Якщо у користувача виникають якійсь питання стосовно цього, він має можливість переглянути відповідну документацію на сайті. 

Тепер щодо механізму укладання договору в режимі онлайн та правомірності таких угод. Зазначимо, що даний механізм співробітництва, за своїм змістом, зовсім не відрізняється від укладання кредитного договору з використанням паперових носіїв інформації. 

Позичальник вказує ті ж самі дані (паспорт та ІПН), що й при отриманні кредиту у режимі оффлайн. Мова про схвалення кредиту може йти тільки після того, як буде підтверджена особистість клієнта. Крім того, від прив’язує до персонального акаунту власну кредитну картку – цим проходить повторну ідентифікацію. Замість підпису клієнт вводить пароль, надісланий на номер телефону, який було вказано під час реєстрації. 

Виходячи з усього вище наведеного, можна зрозуміти, що робота МФО в Україні знаходиться у рамках правового поля та не порушує ні законів, ні морально-етичних норм. Вірогідність шахрайства зведена до мінімуму – завдяки ретельній перевірці кожного користувача, непорядні люди позбавлені можливості взяти гроші в МФО та перекласти відповідальність за це на інших осіб.

А вищі відсотки по кредитам, ніж у банках, можна легко пояснити необхідністю компенсування високих ризиків. Ні в кого не викликає сумнівів те, що позичальники, які вже зіпсували свою кредитну історію та з якими не бажає співпрацювати жодний банк, не завжди демонструють ідеальне відношення до взятих на себе зобов’язань перед фінансовими установами, через що кредитори несуть суттєві втрати.  

Які є способи погашення кредиту, оформленого онлайн?

Мфкрофінансові організації піклуються про те, щоб їхні клієнти мали можливість не тільки швидко та зручно оформлювати займи в режимі онлайн, а ще й нескладно було їх гасити. Через це позичальникам пропонується декілька варіантів погашення заборгованості:

 1. Переводом з тієї ж карти, на яку й перераховувався оформлений у режимі онлайн кредит. Найпростіший варіант внесення коштів, але він підходить тільки тим, хто отримує «білу» зарплатню, або ще якійсь види доходу, які переводяться на дебетову/соціальну картку.
 2. Через будь-який сервіс електронної комерції/термінал/електронний гаманець. У цьому випадку при сплаті щомісячного внеску необхідно враховувати і комісії, що стягуються при користуванні будь-якого з перелічених вище сервісів. Також треба мати на увазі, що гроші, переведені у такий спосіб, надходять протягом 2-3 робочих діб.
 3. Через касу будь-якого банку – робиться грошовий переказ на рахунок МФО. Недоліки – ті ж самі, що й в електронних платежів, але у цьому випадку прийдеться ще й йти у відділення банку. Проте для тих позичальників, які не довіряють електронній комерції, це досить непоганий варіант. 

Чому під час вибору МФО/кредитора є сенс скористатися нашим сервісом?

Дивіться самі – користувачі нашого сервісу отримують (безкоштовно) ціні інформаційні послуги з пошуку МФО, що кредитують на звабливих для них умовах. Але навіть не це головне – відправивши заявку на отримання кредиту онлайн на карту через наш сервіс, ви можете бути а 100% впевнені у тому, що будете співпрацювати з чесною та порядною організацією.