Взяти кредит з поганою кредитною історією – це реально!


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Так буває, що з певних причин людина оформлює на себе кредит, бере перед банком фінансові зобов’язання повертати певні суми (щомісячні платежі) строго за встановленим графіком, але з певних причин цього не робить. Стосовно причин – вони можуть бути самі різні – починаючи з важкого захворювання, настання інвалідності та якихось інших життєвих негараздів, й закінчуючи звичайним шахрайством або просто безвідповідальним відношенням до взятих на себе зобов’язань. Але в незалежності від причини, за якої позичальник вчасно не повертає кошти, банк передає інформацію до БКІ (це бюро кредитних історій) щодо порушення умов укладеного між ним там позичальником кредитного договору. Більш того, він це робити зобов’язаний, бо тільки так формується база даних позичальників із їхньою характеристикою щодо відношення до взятих на себе фінансових зобов’язань.

Взяти кредит без перевірки кредитної історії - сьогодні легко

Коли людина подає заявку на оформлення кредиту, банк завжди перевіряє кредитну історію – з метою впевнитися у тому, що потенціальний клієнт є відповідальною людиною, якій можна сміливо довірять. Звісно ж, якщо буде отримана інформація про те, що у даному випадку були чисельні порушення кредитного договору, або навіть є на момент звернення активна заборгованість, не може і йти мови про оформлення нового кредитного договору. Але що ж у такому випадку робити людині, якій потрібні гроші на погашення першого кредиту або на якійсь ще дуже важливі потреби (наприклад, лікування)? Можуть у житті трапитись різні ситуації – можливо й те, що людина вчасно не платить по кредиту не тому, що вона безвідповідальна або умисно уникає виконання своїх зобов’язань, а з причини настання важких життєвих обставин?

Але ж банк це не цікавить зовсім. Спеціаліст кредитного відділу відправляє запит до бюро кредитних історій, звідтіля надходить негативна інформація та відбувається відхилення заявки у автоматичному режимі.

Проте незважаючи на усю важкість ситуації, є можливість оформити кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії. Є банки, які не перевіряють кредитну історію – вони називаються МФО, мікрокредитні організації. Вони можуть надати онлайн-кредит або кредит готівкою з поганою кредитною історією будь-якому повнолітньому громадянину України.

Причини виникнення поганої кредитної історії та їх классифікація

Так, ступінь «пошкодження» кредитної історії може бути різним – одна справа, якщо людина періодично порушує строки повернення боргу (тобто, мається на увазі те, що позичальник не своєчасно вносить щомісячні платежі), і зовсім інша, якщо клієнт банку зовсім «забуває» про те, що він має щомісячно вносити гроші на свій кредит та переховується від співробітників фінансової установи, не виходить на контакт та не відповідає на звернення до нього.

Загальноприйнятої якоїсь класифікації «зіпсованості кредитної історії» не теперішній час немає – навіть кожне бюро кредитних історій подає на свій лад дані щодо відношення позичальників до виконання добровільно взятих на себе фінансових зобов’язань (до речі, усі БКІ є приватними конторами, які уповноважені працювати з конфіденційною інформацією та персональними даними). Але можна умовно виділити 3 ступеня порушення кредитної історії, на підставі яких банки приймають рішення щодо схвалення або відхилення заявки на отримання кредиту:

 1. Періодичні порушення кредитного договору, відсутність активної простроченої заборгованості та накладених обтяжень. Тобто, колись людина брала кредит, виплатила його, але були певні проблеми зі своєчасністю виплат.
 2. Наявність простроченої заборгованості на момент звернення. Це значить, що у клієнта на момент звернення є кредит, та він по ньому своєчасно не платить.
 3. Потрапляння кредитного договору до категорії «безперспективного стягнення». Висновок – перед банком боржник, який систематично відхиляється від сплати кредиту. Можливо – шахрай, якому вдалося уникнути відповідальності за свої дії.

У першому випадку у банку кредит отримати можливо, у другому – скоріш за все ні, тільки під залог або перекредитування, у третьому – однозначно ні. Проте є одна особливість, дуже важлива – інформація у бюро кредитних історій зберігається на більше 10 років.

Зауважте, що ця стратегія щодо схвалення або відхилення заявок на кредитування стосується  лише банків – у МФО кредит онлайн з поганою кредитною історією може отримати кожен.

Як можна отримати інформацію про кредитну історію?

Дуже просто – банк при розгляді поданої заявки в автоматичному режимі надсилає запит до бюро кредитних історій и отримує всю необхідну для прийняття відповідного рішення інформацію. Співробітник кредитного відділу навіть сам не бачить, яка у людини кредитна історія та через що вона спаплюжена – ця інформація є сугубо конфіденційною. Дані з БКІ автоматично передаються на програмне забезпечення банку і вже робот «приймає» рішення стосовно того, чи видавати кредит цієї людині, чи не варто – ризик надвеликий, співпрацювати з таким позичальником (можливий прибуток цього не виправдовую).

Крім того, отримати інформацію щодо своєї (виключно – своєї, навіть не родичів) кредитної історії може й приватна особа – задля цього їй необхідно буде подати до БКІ офіційний запит із вказанням паспортних даних та ІНН. Відповідь треба буде чекати протягом місяця, але необхідна інформація все ж таки буде надана, в цьому можете бути впевненні.

Зверніть увагу ще раз на те, що всі БКІ є приватними конторами, які не отримують державного фінансування. Відповідно, їх послуги є платними – в незалежності від того, хто подає запит, приватна чи юридична особа.

Тому отримати кредит з поганою кредитною історією можна лише в МФО, які не цікавляться її якістю і при цьому поводять себе з клієнтами чесно, суворо дотримуючись пуктів кредитного договору.

Чи можливо виправити кредитну історію?

Якщо у людини немає договорів, які потрапили у категорію «безперспективного, безнадійного стягнення», то виправити кредитну історію можливо. Більш того, це можна зробити дуже легко, якщо оформити кредит без перевірки кредитної історії в МФО на особливих умовах. Річ у тому, що деякі мікрофінансові організації видають займи з умовою покращення кредитної історії при зразковому дотриманні графіку платежів. Тобто,  МКФ укладає з бюро кредитних історій договір, у якому зазначається те, що негативна інформація з архіву буде видалена при умові надання кредитором відомості про зразкове виконання взятих на себе зобов’язань.

Саме через це, багато позичальників звертаються до МФО з метою покращення своєї кредитної історії, навіть не зважаючи на те, що за цими продуктами встановлено більш високу відсоткову ставку.

Зазначте, взагалі МФО видає кредит з дуже поганою кредитною історією (наприклад, якщо було примусове стягнення або є активна прострочка по кредиту), але не факт, що вони погодяться такому позичальнику її виправляти. Зрозумійте: позитивний вплив на кредитну історію здійснює лише певний різновид займу, і далеко не всі МКФ мають право його пропонувати потенційним клієнтам.

Де і як отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії?

Треба зазначити один важливий момент – онлайн-займи та кредити готівкою з поганою кредитною історією видає лише МФО (мікрокредитні, мікрофінансові організації – це одне й те ж саме). Або хтось з близьких на таких умовах може вам позичити гроші. Рідкий випадок – приватний кредитор/інвестор погодиться оформити займ людині з поганою кредитною історією, але тільки під залог ліквідного товару (техніка, коштовності, авто або нерухомість). А ось оголошення по типу «допоможу взяти кредит», розміщенні на стовпах або в інтернеті, з вірогідністю 99,9% «робота» шахраїв. Їх мета – заволодіння персональними даними позичальників або реалізація ще якихось брудних схем. Тому для того, щоб оформити кредит навіть із зіпсованим анамнезом, не слід звертати увагу на оголошення «допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією»  - краще скористуйтеся нашим порталом-агрегатором МФО, на якому зібрані пропозиції тільки перевірених та надійних компаній. Для того, щоб дізнатися, які банки надають кредити з поганою кредитною історією та швидко оформити мікрозайм, необхідно зробити наступне:

 1. Обрати МФО, що пропонує такі умови кредитування, які для вас є найбільш приємними. Це зробити дуже легко - у фільтрі пропозицій вказуєте критерії, за якими має відбуватися пошук пропозицій та контор. Потім підтверджуєте наміри пошуку. Через декілька секунд отримуєте посилання на сайти МФО, які вам підходять.
 2. Відправляєте заявки до цих МФО – однім кліком, передбачена така функція. Зауважте, що сама по собі подана заявка ніяким чином не накладає зобов’язань на користувача сервісу (навіть умови, що її буде схвалено). Саме собі схвалення заявки вказує виключно на погодження кредитора надати необхідну суму позичальнику, проте кредитний договір ще не укладено.
 3. Переходите за посиланням на сайт МФО, де плануєте брати мікрозайм (можна оформити одну чи декілька позик – на розсуд клієнта). Далі - реєструєте власний акаунт, вносите вказану інформацію, особисті дані (паспорт та ІПН), за необхідності – відправляєте скан-копії, та «прив’язуєте» власну персоніфіковану картку. Для цього треба буде вказати її номер та код, написаний з оборотної сторони. Сканувати картку зазвичай не треба.
 4. Складання кредитного договору в електронній формі – тисніть на вкладку «отримати кошти». Тепер треба тільки підписати договір шляхом введення паролю з СМС-повідомлення. Залишилося тільки дочекатися зарахування грошей на кредитку.   На це піде не більше 3-5 хв. (у випадку, якщо отримуєте онлайн кредит на картку, позика готівкою - більш довга справа). Переказ по інтернету грошей на електронний гаманець триває більше часу, на банківський рахунок – ще довше, ніж на електронний гаманець, але все одно не більше 1 доби.

Так що не треба писати на тематичних форумах «допоможіть отримати кредит з поганою кредитною історією» - заходьте на наш сайт-агрегатор, знаходьте вигідні пропозиції від надійних МФО та кредитуйтесь. Безвідмовні кредити чекають на тебе, навіть якщо ти в чорному списку!